Kula Gazetesi

WhatsApp-Image-2022-07-06-at-12.52.45

MHP ŞEHZADELER İLÇE BAŞKANI ŞENER ÖZTEN’İN BASIN AÇIKLAMASI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MHP ŞEHZADELER İLÇE BAŞKANI ŞENER ÖZTEN’İN BASIN AÇIKLAMASI
21 views
26 Eylül 2022 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP ŞEHZADELER İLÇE BAŞKANI ŞENER ÖZTEN’İN BASIN AÇIKLAMASI

İP’in Şehzadeler İlçe Başkanı tarafından bugün yerel bir gazeteye yaptığı açıklamaları hayretle okuduk. Özetle sayın ilçe başkanı, Şehzadeler ilçemizde trafiğin felç olduğunu, Büyükşehir Belediyemizle Şehzadeler Belediyemizin bu konuda hiçbir şey yapmadığını iddia ediyordu.

Yalnızca konuşmak amacıyla siyaset yapılmayacağını öğrenememiş olsalar gerek ki, bu açıklamaları da hayretle okuduk. Manisa genelinde yaya yollarının, trafik işaretlerinin, yolların asfaltlanmasının belediyelerin görevinde olduğu herkes tarafından bilinmekte. Belediyelerimiz de bu görevlerini layıkıyla yerine getirmektedir. Manisa Büyükşehir Belediyemiz tarafından hayata geçirilen akıllı kavşak sistemiyle trafiğin yoğun olduğu şeritlere trafik akışını rahatlatmak amacıyla öncelik sağlanması gibi. Hız kesicilerin hangi noktalara yapılması gerektiği, nerelere trafik işaret ve işaretçilerin konulması gibi konular da UKOME kararıyla hayata geçmektedir. Herhalde sayın ilçe başkanı bundan da bihaber olmalı ki, böyle bilgisizlik dolu bir açıklama yapsın.

İşin başka bir ilginç tarafı da sayın ilçe başkanı trafiğin felç olduğunu iddia ediyor ancak boş yollarda poz veriyor, Trafik Polisinin olduğu yerden fotoğraf kullanıyor. Tren garı kavşağında trafik polisinin görev yaptığı fotoğraf karesi ise işlerin ne kadar doğru yürüdüğünü gösteriyor. Sayın ilçe başkanı beyefendiye hatırlatmakta fayda var. Şehir içi trafiğin akışı noktasında görev Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Polislerimizindir. Büyükşehir Belediyemize bağlı Trafik Zabıtalarımız da polislerimize yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu akışın sağlıklı bir şekilde olması noktasındaki trafik lambası, yol çizgileri ve benzeri çalışmalar da belediyelerimizin görevidir. İLKOKUL ÇAĞINDAKİ ÇOCUKLARIMIZ DAHİ BUNLARI BİLİRKEN, SAYIN İLÇE BAŞKANI TÜRKİYE’NİN HİÇBİR YERİNDE OKUL SAATLERİNDE VEYA İŞ ÇIKIŞI SAATLERİNDE TRAFİĞİN OLMADIĞINI DÜŞÜNEREK BÖYLESİNE AKIL DIŞI BİR AÇIKLAMA YAPMIŞTIR.

Sayın ilçe başkanı rahat olsun. Belediyelerimiz de emniyetimiz de üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmekte, vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için çalışmaktadır. Zaten ilçe başkanının basına verdiği pozlarda da bunu görmek mümkündür. Siyasetin sadece konuşmaktan ibaret olmadığını kendisine hatırlatıyor, Cumhur İttifakı’nın yıllardır yaptığı gibi proje ve hizmet üretmek olduğunu da bilmesini istiyoruz.

Şener ÖZTEN
MHP Şehzadeler İlçe Başkanı

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.